Servis

Kromě aktualizací mapových podkladů se věnujeme také servisu navigací.

V našem servisu provádíme výměny baterií u navigací téměř všech typů. Ceny za výměnu baterie (včetně článku) se pohybují od 740,- Kč, v závislosti na typu baterie. U nejprodávanějších modelů máme dostatek baterií skladem, výměna je nejpozději do druhého dne. U méně obvyklých značek baterie objednáváme a v tom případě výměna trvá obvykle 2-5 dnů.

Pokud zvažujete výměnu baterie, je výhodnější, když se pro výměnu rozhodnete současně s námi prováděnou aktualizací. V tomto případě Vás výměna baterie vyjde navíc o cca 300-400,- Kč (podle typu navigace), nikoliv na min. 740,- Kč.

Výměna LCD displejů jsou časově náročnější, vzhledem k tomu, že část displejů objednáváme podle modelu navigace. V případě objednávky počítejte s dobou 3-5 týdnů. Výměna dotykové části displeje je účtována od 950,- Kč, výměna celého displeje se pohybuje v cenách od 1390,- Kč (opět podle typu navigace).

Na servisní práce spojené s výměnou článku nebo LCD displeje  poskytujeme záruku 3 měsíce a na samotnou baterii od 6ti do 12ti měsíců od instalace.


             

Pokud potřebujete pouze samotný servis navigace, i zde máte možnost využít svozové služby, kterou můžete objednat ZDE.