TOPO Czech v4 PRO, voucher ke stažení, verze 2019

Kód: 010-12988-00

(1 644,63  bez DPH)

1 990,00 
Na objednávku

Podrobná turistická mapa České republiky s aktivním routingem . Lze nahrát jen do kompatibilních zařízení!

 • Pokrytí celého území České republiky s topografickými daty v měřítku 1:10 000
 • Aktivní routing s výpočtem nejvhodnější trasy podle typu zvolené outdoorové aktivity (nabídne více tras rozlišených barvami podle typu aktivity: např. pro pěší, cyklo, auto)
 • Navigování po silniční síti s celkovou délkou více než 355 000 km, více než 58 000 km turistických cest a stezek a více než 43 000 km cyklotras a cyklostezek
 • Více než 464 000 vyhledatelných bodů zájmu, včetně rekreačních zařízení, restaurací, stanic a zastávek, významných zeměpisných míst a dalších
 • Kompatibilní s bezplatnou aplikací BaseCamp™ pro snadné a přehledné plánování tras a trasových bodů na počítači a následný export do kompatibilního zařízení Garmin


TOPO Czech PRO je podrobná topografická mapa České republiky v detailním měřítku 1:10 000 s vrstevnicemi, vykreslenými druhy terénu, porostu, vodních ploch a zástavby a sítí silnic, cest, chodníků a stezek, určená převážně pro turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. Podporuje aktivní routing s výpočtem různých tras podle typu aktivity (např. pěší turistika, cykloturistika, horská turistika, MTB) a to jak po silnicích a ulicích, tak po nezpevněných cestách a turistických či cyklistických trasách. Své trasy si můžete naplánovat jak přímo v terénu ve své kompatibilní GPS navigaci, tak v pohodlí domova na počítači (PC/MAC) prostřednictvím programu BaseCamp, který je nabízen zdarma ke stažení.

Dále nabízí více než 464 000 vyhledatelných bodů zájmů (POI), jak ve městech a vesnicích (restaurace, ubytování, obchody, banky a bankomaty, policejní stanice, nemocnice, kostely, zastávky vlaků/autobusů/MHD atd.), tak ve volné přírodě (odpočívadla, přírodní a kulturní památky, přírodní dominanty, prameny a studánky, koupaliště atd.).

Vybrané mapové prvky:
- turistické značené trasy: více než 58 000 km
- cyklotrasy: více než 43 000 km
- cestní síť včetně lesních cest, pěšin, chodníků: více než 355 000 km
- sídla, včetně místních částí a samot: více než 25 000 bodů
- budovy a bloky budov: více než více než 3 000 000 prvků

Aktivní routing
Mapa TOPO Czech PRO umožňuje aktivní routing jak po síti silnic a ulic i nezpevněných cestách, tak i po značených turistických a cyklistických stezkách. Podle druhu vybrané aktivity navrhne nejvhodnější trasy a zobrazí je pro každou aktivitu v jiných barvách.

Aktivní routing je s touto mapou plně podporován v GPS navigacích:
Garmin Montana, Monterra
Edge 810/820/830/1000/Explore/1030
GPSMAP 64/66/86
Oregon 6xx/7xx
eTrex Touch
Základní funkce mapy jsou podporovány ve všech outdoorových navigacích s barevným displejem.

Mapa je vytvořena s cílem podat vyčerpávající informace o mapovaném území, přihlíží se hlavně k prostorové přesnosti a hustotě cestní sítě. Dalším cílem je zachycení většiny bodů interpretující místa, která mohou být zajímavá nebo důležitá pro různé typy turistiky. Obsahuje nepřeberné množství prostorových informací o komunikacích, plošném rozmístění krajinných prvků a bodech zájmu.
Mapa obsahuje informace o uspořádání terénu, vodních prvků, vegetace a chráněných územích, komunikační sítě, budov, bodů uživatelského zájmu a další. Mapa také zahrnuje přibližně 2 km široký pás vně hranic ČR. Nosným tematickým podkladem je síť turistických značených tras, místních značených tras, naučných stezek a cyklotras, včetně rozcestníků.

UPOZORNĚNÍ:

 • Tuto mapu nelze používat v automobilových ani motocyklových navigacích.
 • Jeden zakoupený kód mapy lze aktivovat pouze k jednomu zařízení - tento mapový produkt není přenesitelný a lze jej používat pouze se zařízením, ke kterému byl aktivován.
 • Mapu nelze nainstalovat na pevný disk počítače. Mapa musí být instalována do paměti zařízení nebo na paměťovou kartu, která bude v přístroji během instalace vložena.
 • Aby bylo možné s mapou pracovat na počítači v aplikaci Garmin BaseCamp™, musí být po celou dobu práce připojeno zařízení s instalovanou mapou pomocí nabíjecího/datového kabelu.
 • V případě otevření obálky tohoto produktu, ztrácí zákazník možnost jeho vrácení dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.

Přenosné navigace

 • Turistická mapa Turistická mapa
 • Jednorázová verze Jednorázová verze
Elektronická verze
 • Česká republika Česká republika
0,3
2017
 • Garmin Garmin
Nahrávám...