O firmě

Provozovatel webu je společnost NAVISAT , s.r.o.. Věnujeme se  problematice GPS již od roku 1999. Máme za sebou tisíce prodaných navigací a u nich zajišťujeme i následný servis ve formě oprav nebo aktualizace mapových podkladů. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit aktualizaci mapového podkladu i u navigací, u kterých Vám jinde nebyli schopni poradit.

Cílem tohoto webu je najít pro vás a nainstalovat vám tu nejaktuálnější mapu.

Nebudeme Vás nutit překonat všechny nástrahy, které na Vás čekají při aktualizacích  každé značky. Řekněte nám jednoduše, jakou máte značku a model navigátoru. Mapu nahrajeme, chcete-li, a vy dostanete plně funkční přístroj.

Máme zkušenosti, dostatek kvalifikovaných odborníků  a za sebou tisíce nainstalovaných přístrojů a VY máte jistotu, že Vám po aktualizaci vrátíme plně funkční přístroj.

Navigačním zařízením a problematice s tím spojené se věnujeme již od roku 1999. Jsme jednou z mála takto úzce specializovaných firem na našem trhu. Pokud je nutné zajistit i servis hardwaru, jako výměnu displeje nebo baterie nebo vyřešit další problémy s nefungující navigací, i to zvládneme. Dost často zajišťujeme i servis, který nezvládne nabídnout ani autorizovaný dovozce.

NA VŠECHNY PROVEDENÉ AKTUALIZACE POSKYTUJEME ZÁRUKU FUNKČNOSTI PŘÍSTROJE 3 MĚSÍCE OD PROVEDENÍ INSTALACE (PLATÍ PRO VŠECHNY POBOČKY).

Proto jsme Vám schopni poskytnout záruku na skutečně odborně provedenou práci a jistotu, že se na nás i v budoucnu budete moci obrátit, pokud si s něčím v problematice GPS nebudete vědět rady.

V otázkách servisu a aktualizací spolupracujeme se státní správou i se soukromými malými a středními firmami, následně se staráme i o další servis přístrojů.

Našimi zákazníky jsu např.:

Komerční banka a.s.
OBI Česká Republika
Jipocar Transport
Baumit a.s.

a další

Staráme se i o přístroje jednotlivých zákazníků, kteří si jej zakoupili u jiného prodejce ať už v ČR nebo v zahraničí.